Takipçiler :)

Google+ Followers

Perşembe, Ekim 28, 2010

Flormar True Color Allık No:91


Bu yazı www.nasilgiysem.blogspot.com'a aittir.

Sanırım bu allık Flormar'ın en çok satılanlar listesinde ilk 5'tedir. Rengi inanılmaz tatlı bir mercan rengi, fiyatı deseniz cüzdan dostu. Tek kötü yanı fazlaca toz toz olması, en az sürdüğünüz ürün kadar miktarı bu yüzden boşa gidiyor. Bir ay boyunca sadece bu allığı kullansanız eminim ki dibini görürsünüz. Bu sebeple ne yazık ki yüzünüzde de kalıcı olmuyor. Ben de bu sebepten kendisini dolabın en köşesine atmıştım (zaten eski ambalajlı bir ürün farkettiyseniz). Ancaaaak! Bugün tanıttığım ELF aydınlatıcı setteki bir rengi allıktan önce uyguladım ve sonuç: Tüm gün kalıcılık! (not: resimde baz kullanılmamıştır)


post signature

3 yorum:

  1. ama canım bendeki 91 farklı ambalajda? bu sendeki eski serinin ambalajı sanırım demi? yenisi pek tatlı, haberin olsun.

    YanıtlaSil
  2. evet bu eski serinin ambalajı, düşün ne zamandır kullanmamışım :) biter ama yakında... :D

    YanıtlaSil

Değerli fikirlerinizi yorumlarınızda paylaştığınız için teşekkürler. :)

Sorularınız için buraya tıklayınız ...

BİR DE BURADA ARAYIN!

Disclaimer

Bu blogda bahsi geçen ürünler, aksi belirtilmediği sürece, kişisel kullanım için tarafımızdan alınmış olup, kişisel görüşlerle yorumlanmıştır.
BLOĞUMDA BULUNAN TÜM KOLAJ VE KOMBİNLER BENİM TARAFIMDAN HAZIRLANMIŞTIR. KULLANMAK İÇİN BENİM DE FİKRİMİ ALIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM : )

Lydia.-

HER HAKKI SAKLIDIR

myfreecopyright.com registered & protected

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails