Takipçiler :)

Google+ Followers

Cuma, Haziran 04, 2010

Kaymayan ve Ayağınızı Vurmalara Karşı Koruyan Babet Çorabı!!!!!!!!

Evet dün bahsettiğim ürün buydu arkadaşlar!!!


Bu yazı www.nasilgiysem.blogspot.com' a aittir.
Sizi bilmem ama ben babeti çorapsız giyersem, ayaklarım günün sonunda yandan üstten alttan önden yara alıp gazi olur ve sonraki 5 günde flip flopa talim ederim. Giysem de bu sefer piyasadaki çorapların hepsi babetimin içinden taşıp CEEEEE der, ya da kayıp ayağımın altında toplanır. Sonuç... Yine yaralı ayaklar.
Kaç tane aldım denedim bilmiyorum, en sağlamları Almanya' dan alıp salaklıkla tekini kaybettiklerimdi. Onları da burada bulamadım, malum...
Geçen gün Penti' nin dükkanına girdiğimde, bir umut diyip baktım ve içimden "Allaaaaaaahhhhh" nidalarıyla bu çoraba yapıştım!
Lazer kesim deniyor, kenarları dikişsiz, böyle dikişsiz iç çamaşırları gibi duruyor giyince :D Ayakkabının burun tarafı derin olsa bile üzülmeyin, bu çorap kendini ayakkabının içinden göstermiyor (en azından benimkilerde gözükmedi) , tabanı ayakkabıda kaymaması için silikonlu, ama en güzel tarafı çorabın topuğunun üst tarafında, iç kısımda da silikon olması. Böylece hem ayakkabınız burayı vurmuyor, hem de çorabının topuğunuzdan kayıp ayakkabının içinde toplanmıyor. Nasıl? Süper değil mi??? :D
Fiyatı mı? 4.90 ;)
Siyahı ve ten rengi var.
post signature

12 yorum:

 1. işte gerçekten bilgilendirici bir post!!! çok çko çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. az sonra çarşıya çıkacak olan cicibebe hemen çorabı almaya programlanmıştır :) teşekkürler :)))

  YanıtlaSil
 3. benim de can dostum bu mini mini çoraplar. ama silikonlu modeli görmemiştim. teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 4. bugun gezdigim bütün çorapçılar, bunu tarif ettigimde hö? gibi bi ifade kullandılar :(

  YanıtlaSil
 5. casey, mihrace rica ederim kızlar :)

  cicibebe Penti' nin kendi mağazasından aldım ben, daha Penti' nin internet sitesinde bile yok :/

  YanıtlaSil
 6. Lydia'cım yine harika bir yazı :)) Bunları ben de geçen gün aldım, çok memnunum. Bazı babetler çorapsız giyersem ayağımdan çıkıyor, çok iğrenç :'( Bu çoraplar çok güzel ama pazardaki ucuz versiyonları gibi değil.

  YanıtlaSil
 7. gerçekten o pazarda satılan ve hiçbir işe yaramayan versiyonlarına minik minik, minik minik para verileceğine 2 tane bundan almak yeter.
  hihi çok şirin, yolda hiç ayakkabın fırladı mı? :D benim fırladı :))))

  YanıtlaSil
 8. evet cnm ben de öyle düşünüyorum ama şimdilik kendi magazasına bakma şansım yok :/ ama işzninle bu fotolarını yazıcıdan alıp, bugun bana "pentinin öle bi çorabı yok!" diye iddia eden adamın gözüne sokmak istiyorum hıh :p

  YanıtlaSil
 9. götür canım götür, gözü gerçek babet çorabı görsün :D

  YanıtlaSil
 10. Tam bana göre bir çorap bu. Bilgilendiğin için çok teşekkürler. Babet seviyorum ancak çıplak ayağa ayakkabı giymekten hep nefret etmişimdir, o nedenle bu çok işime yarayacak.

  YanıtlaSil
 11. fırlamaz mı ya ayıpsın :P her türlü rezil olmuşluğum var şu dünyada :p

  YanıtlaSil
 12. Ben Marks & Spencer'ın babet çorabını kullanıyorum 3 yıldır, çoook memnunum. Üstelik aynı çorabı kullanıyorum ve hiç eskimediler. (yedeği var tabi ve sürekli yıkanıyor, kokuşmadım, merak etmeyin. :P) Gerçi o da biraz ce-eee diyor ayakkabı içinden. Ben de bunu bi denemek istiyorum. Teşekkürler yazı için.
  *Seni ve bloğunu bugün keşfettim, tarzın hoşuma gitti. İzeyicinim! :)

  YanıtlaSil

Değerli fikirlerinizi yorumlarınızda paylaştığınız için teşekkürler. :)

Sorularınız için buraya tıklayınız ...

BİR DE BURADA ARAYIN!

Disclaimer

Bu blogda bahsi geçen ürünler, aksi belirtilmediği sürece, kişisel kullanım için tarafımızdan alınmış olup, kişisel görüşlerle yorumlanmıştır.
BLOĞUMDA BULUNAN TÜM KOLAJ VE KOMBİNLER BENİM TARAFIMDAN HAZIRLANMIŞTIR. KULLANMAK İÇİN BENİM DE FİKRİMİ ALIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM : )

Lydia.-

HER HAKKI SAKLIDIR

myfreecopyright.com registered & protected

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails